Zvoľte si jazyk:

Vyberte si najlepší spôsob ako zlepšiť svoj vzťah a zvýšiť intenzitu sexuálnych zážitkov. Vyplňte formulár a obohaťte svoj sexuálny život.

Aby sme vám uľahčili výber, pripravili sme pre vás tri možnosti. Vyberte si „Odporúčaný balíček“ a ušetrite až 35%. Iba za 1 € denne!

Ak sa rozhodnete pre „Odporúčaný balíček“, alebo „Maximálny účinok“, dostanete od nás taktiež Vigrax – dokonalý produkt, vďaka ktorému budete mať odteraz dlhú a silnú erekciu.

1. Vyberte si balíček podľa seba

Ak si vyberiete tento balíček, dostanete od nás úplne zadarmo 1 balenie Climax Control a k tomu 1 balenie Vigrax – produkt, ktorý vám pomôže dosiahnuť dlhšiu a silnejšiu erekciu.

2xClimaxControl
1xClimax Control Gratis
1xVigrax Gratis
97 eur

2. Vyplňte formulár

* - povinné polia

Zásielky sú doručované prostredníctvom kuriérskej služby GLS v priebehu 2 pracovných dní.

Pri vyplňovaní formulára je nutné zadať správne meno a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér. Tieto údaje majú vplyv na spracovanie a doručenie objednávky.
Adresu uvádzajte tú, na ktorej sa zdržiavate väčšiu časť z pracovného dňa medzi 8:00 až 17:00 hod.
S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu doručenia.
Platba za balík prebieha priamo kuriérovi pri doručení.

Je možné požiadať o doručenie Slovenskou poštou.
V takom prípade sa však vyžaduje platba vopred na náš účet. Po prijatí platby vám zásielka bude odoslaná doporučene. V prípade záujmu prosím kontaktuje náš zákaznícky servis e-mailom na cronsystem@gmail.com

Prevádzkovateľ e-shopu:
Cron Systems s.r.o.
Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina
IČO: 46 377 778
tel.: +421 415625075, +421 903415488


 • Môže mi byť doručená zásielka,
  aj keď som v zahraničí?

3. Zvoľte si spôsob platby

 • Platba v hotovosti na dobierku

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.


 • Zaplatiť cez PayPal

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.


 • Zaplatiť cez GoPay

  Platba z vlastného internetového bankovníctva. Platobná brána GoPay podporuje online platby týchto bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Tatra banka, Sberbank, OTP, Poštová banka, VÚB.


 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.


4. Objednať ihneď

Objednávka: 0 €
Poštovné a balné: 0 €
Spolu: 0 €
Dodacia lehota: 2 pracovné dni


 • Garancia účinnosti

  Sme si natoľko istí účinnosťou nášho výrobku, že vám vrátime peniaze za každé neotvorené a nepoužité balenie Climax Control, pokiaľ nebudete spokojný s dosiahnutými výsledkami.

 • Bezpečnosť

  Climax Control je odporúčaný lekármi a uznaný ako bezpečný a neškodlivý produkt na zvládnutie problému s predčasnou ejakuláciou. Klinické výskumy potvrdili, že náš produkt nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

 • Dôveryhodnosť

  Rešpektujeme vaše súkromie. Vaše osobné informácie nikde nezverejňujeme, ani nepredávame.

 • Diskrétnosť

  Objednaný tovar je zabalený do diskrétneho kartónového obalu a je doručený kuriérskou službou priamo na adresu, ktorú poskytnete. Kuriér vás bude telefonicky kontaktovať v deň doručenia, preto je nevyhnutné zadať správne telefónne číslo.

 • Pre každého

  Na nákup nášho produktu nepotrebujete lekársky predpis. Climax Control je určený pre zdravých mužov každého veku, ktorí chcú uvoľniť celý svoj sexuálny potenciál.

 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.